[CZ/SK] Realny Zivot 5.5
Hráčů na serveru: 32
IP: 82.208.17.175:7777
Verze módu: 5.5.22 (5.3.2017)
Server je Online
SA-MP Reálný Život
Přehled update ~ Stav serveru ~ Oznámení
Aktuální situace s hostingem

Počet příspěvků: 118
Vážení hráči

Jak si již většina hráčů mohla všimnout, tak server má neuvěřitelné lagy (záseky) v pravidelném intervalu.

Za tyto lagy je zodpovědný hosting Hicoria.com

Problém s hostingem řešíme již 2 týdny a stále jsme se nedostali k žádnému řešení, jelikož je podpora neschopná, ví totiž, že mají problém oni ale nemají ho jak vyřešit (mé tvrzení).

Server laguje, protože Hicoria má údajně, cituji "Máme DDoS ochranu, která nemá v ČR konkurenci" který je absolutně k ničemu, napsala mi totiž, že mají v odpoledních hodinách DDoS útoky, ale podle všeho to vypadá, že je mají pořád ... Viz. img

Po dobu 2 týdnu od spuštění jel server naprosto v pořádku, poté cca od 24.října se začal server trhat, ale to se ještě dalo vydržet, až do teď, kdy je to neúnosné a je to stálé, více se dočtete v tomto topicu od mxca.

Hosting Hicoria.com

Takže abych shrnul hosting Hicoria.com.

-- Server funguje cca první měsíc, pak se vše začne jebat, tvrdí to takřka všichni a teď to budu tvrdit i já

-- Podpora je neschopná odepsat, čekám již 2 dny a stále nic

-- Neustále mění IP (za moje působení 2x)

-- Nestabilní síť

Příkladný chat mezi podporou:

Spoiler
Já:

Evidujeme opět laggy, není to tak hrozné jako předtím, je to lepší asi o 70 % ale pořád se to sem tam tak na 1 - 3 sekundy sekne. Buďto je vaše síť nedostatečná pro můj projekt nebo je chyba na mé straně, ale to je nepravděpodobné, jelikož při začátku, cca 3 týdny zpět se nic nedělo a jelo to krásně ještě na staré síti na VPS Ultragaming, pak to ale začalo tak jsem si udělal new VPS. Ale to nepomohlo tak jste mě přesunuli do jiného DATACETRA, je to teď o hodně lepší ale stále evidujeme silné lagy během např. 15 - 30 min na několik vteřin. Bany za Teleport Hack už to nedává ale jde vidět kolikrát, že se i dlouho načítá web a na serveru se např. sekne chat nebo tachometr. Nevím čím to je, na mé straně ale asi chyba nebude když jste mě přesunuli do nového DATACENTRA a teď je to o 70 % lepší a při startu projektu u vás žádné lagy nebyly a jelo to plynule. Začalo to blbnout, jakmile jste zveřejnili tento příspěvek, takže nevím, jestli to s tím má co dělat.

https://hicoria.com/blog/home/view/165

Každopádně je asi můj projekt příliš velká zátěž na vaši síť a tím pádem to dělá neplechu (SAMP server propojený s MySql, TS propojený s MySql, hMailServer propojený s MySql a We

Každopádně děkuji za reakci, teď už nemusíte tak spěchat, zatím se to dá vydržet

Hezký zbytek dne

Hicoria podpora:

Vazeny zakazniku,

v datacentru, kde jste umisten jste pouze vy a jeden maly server. Zacnete prosim hledat chybu u Vas, protoze me aktualne nenapada, co by mohlo byt duvodem. Server na kterem jste je prazdny. Ma vyssi takt cpu. Tudiz opravdu uz nevim, kde hledat. Sit mate nyni v podstate cely 1 Gbps je pro sebe (druhy server ma spotrebu 1 Mbit ve spicce.)

Hezky den

Závěrem:

Pokud chcete MC server o 5 - 10 hráčích, tak ano, ale pro velké projekty jako je např. RŽ, kde je MySql server, SA:MP server, TS3 server, Mail server, Web server a IceCast server (rádio RŽ) tak je to velmi špatná volba a nikomu nedoporučuji to zkoušet. Zažil by to, co my aktuálně s RŽ.

Co bude dál

Co bude dál?

Nejspíše půjdeme k hostingu Crew.sk, kde jsou ceny k naší potřebné VPS přijatelné a je na scéně již dlouhou dobu (3 roky určitě). Crew.sk poskytuje nově i Windows server, takže nám to velmi usnadní práci. Dříve, cca před měsícem ještě MS Windows Server k VPS neposkytoval, proto jsme zvolili Hicoriu.

Přechod by se měl uskutečnit již dnes a server by měl být dostupný již do půlnoci dnešního dne, ale to je pouze odhad, možná to bude v pondělí nebo v úterý.

Všem hráčům se omlouváme a doufáme, že s námi zůstanete a bude opět normální počet hráčů jako dříve.

Děkuji, s pozdravem, RiKo
EX ADMINISTRÁTOR

Počet příspěvků: 118
Vážení hráči,

Server byl přesunut k hostingu Forpsi.com

Žádné lagy by neměly být. A pokud ano, zaplaťte si lepší net

S pozdravem, RiKo
EX ADMINISTRÁTOR
Zamknuté téma
Přihlášení
PřihlásitZaregistrovat

Zapomenuté heslo
Poslední návštěvy
ItzPetoOnline
SCOoTy001Online
morisraveOnline
CrusTPřed minutou
vrata000Před 2 minutami
FxRPřed 4 minutami
ADAM549Před 4 minutami
JuryPřed 7 minutami
zilekPřed 11 minutami
BaRuUsHkAPřed 12 minutami
DanesCZPřed 13 minutami
PavlosPKPřed 14 minutami
WelixPřed 14 minutami
vojtaPřed 20 minutami
RizekPřed 20 minutami
Chat
Odeslat

FxRPřed hodinou
Klub Fajných Cigánov
Snek125Před 3 hodinami
KFC = Koně Fičící Cuttrem
FxRPřed 3 hodinami
* abych startoval auto . Welix - O KFC hranolkách mi ani nemluv, ty jsou strašný
FxRPřed 3 hodinami
TASK - Teď bych si dal cokoliv , ale obzvlášť vepřovej McMuffin Fresh ze snídaní u McD . Je to to jediný co se podobá McCountry.Lock - I kdybych neměl neschopenku tak to si radši něco udělám doma než ab
Chloe_Před 4 hodinami
Tyjo koukám, že karanténa dělá divy
WelixPřed 4 hodinami
Platba pomocí SMS by už měla být plně funkční Omlouváme se za zdržení
GreP3Před 5 hodinami
Umlčte ho !😂
dufamzevasto...Před 5 hodinami
ZIADEN BAN MA NEZASTAVI V BOJI PROTI GRAZLOM
lockPřed 6 hodinami
FxR je to o prioritach Me treba nedela problem jet 30km se najist
WelixPřed 6 hodinami
Mě třeba více chutná v KFC, ale zase hranolky mají podle mě lepší v McDonaldu